.

.

New
BIOAQUA Бренд за Нега на Кожата на Кислород, Меурчиња Карбонат Кал Маска Акни Blackhead Хидратантен Третман Навлажнувачки Лицето Маски 100g

BIOAQUA Бренд за Нега на Кожата на Кислород, Меурчиња Карбонат Кал Маска Акни Blackhead Хидратантен Третман Навлажнувачки Лицето

DEN 236.16

Стока
Достапно.


Употреба :
Чекор 1 : Прво земете мала количина на производот се нанесува на лицето за алергија на тестирање
Чекор 2 : По определувањето не се алергични, производот еднакво на лицето
Чекор 3 : Почекајте 5 минути
Чекор 4 : По 5 минути, меурчиња рамномерно покривање на лицето, соодветно масажа на кожата
(За 1 мин)
Чекор 5 : Во рацете прободени со мала количина на вода, а потоа масажа една минута
Чекор 6 : Измијте се со топла вода
Пакет содржина :
1 x BIOAQUA pigskin газирани меур глина хидратантна маска кал 100g

Детали

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Масло-контрола,Пигментацијата Пенкалата,Навлажнувачки,Белење,Анти-Стареењето,Длабочина Надополнување
Пол:
Унисекс
Тип:
Спиење Маска
Состојка:
Кислород
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
НЕМА.BQY0504
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти