.

.

New
25g*5Pcs Етерично масло маска Роза Масло Јадев Маска се Прилагоди вода и масло рамнотежа, подобрување на виталноста на кожата!

25g*5Pcs Етерично масло маска Роза Масло Јадев Маска се Прилагоди вода и масло рамнотежа, подобрување на виталноста на кожата!

DEN 749.00
DEN 1337.76

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2, маска во близина на кожата, со прстите нежно масажа, така што суштината на целосна апсорпција. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Wlecome се придружите на нашата ВИП група во FACEBOOK и VK. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите информации и прашање можеме да го споделиме во групата, исто така, на специјални понуди.
Ние нудиме одлични услуги на клиентите и љубов зборува со нови клиенти и помагајќи им да најдат најдобрите производи да се задоволат нивните потреби.
3, масажа на лице, отстранете ја маска, нежно масажа на лицето, така што суштината потполно се апсорбира. Кожата чувствителен, ве молиме имајте во предвид.
Достапните производи за нега на Кожата производи, етерични масла, масла за масажа, база на масла, Оригинални Течност, Hydrolat; Како дополнителна бонус, постои дневен договор со кој нуди одберете производи со намалена стапка. Козметика и други производи има течен крем или други хемиски супстанции може само да испораката од страна на одредени превозникот и може да се разликува со она што го одбереш.
Ние сме многу возбудени за да биде во состојба да се поврзете со клиенти од целиот свет и направи нашата линија на неверојатна здравје и убавина производи достапни за нив, секаде каде што тие живеат.

Детали

Бренд Име:
Растенијата Подарок
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
течни
Тип:
Завиткани Маска
Функција:
Анти-Стареењето,Третман на Акни,Масло контрола,Длабочина Надополнување,Пигментацијата Пенкалата,Навлажнувачки,Белење
НЕТО-WT.:
25g*5
Број На Модел На:
Роуз Масло Јадев Маска
Состојка:
Роуз Масло Јадев Маска
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
WZTZ
Сертификат Број:
ГД.FDA(2004)29-XK-2604
Тип На Објект:
Третман & Маска
Тип На Објект:
Третман & Маска
Состојка:
природни растителни колаген, злато во прав, витамин В, витамин Е, итн.
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
НЕТО-WT.:
25g*5
Употреба:
Професионална Употреба / Домашна Употреба
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење
Предлагам користи:
Се користи 1 маска/ден x 28 дена / кожата циклус. 1-2 циклуси.
Количина:
5pcs
Свеж

Избор на клиенти