.

.

New
HANCHAN Симпатична Цртан филм Лицето Маска Длабоко Хидратантна Маска на Лицето Белење Хидратантен Масло за Контрола на Лицето Маска 100pcs

HANCHAN Симпатична Цртан филм Лицето Маска Длабоко Хидратантна Маска на Лицето Белење Хидратантен Масло за Контрола на Лицето

DEN 3840.00

Стока
Достапно.


HANCHAN Симпатична Цртан филм Лицето Маска Длабоко Хидратантна Маска на Лицето Белење Хидратантен Масло за Контрола на Лицето Маска 100pcs

Детали

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола
Состојка:
мешани
Бренд Име:
Aichun
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
лицето маска
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Пилинг Маска
НЕТО-WT.:
30g/еез
Свеж

Избор на клиенти