.

.

New
Цик Цак Игла Плоча, Пејач #356713

Цик Цак Игла Плоча, Пејач 356713

DEN 120.00

Стока
Достапно.


Детали

Се Хранат Механизам:
Повеќе
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Состојба:
Нови
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Тип:
Домаќинство Машина За Шиење
Бренд Име:
фу чао
Свеж

Избор на клиенти