.

.

New
YAMATO DW-1350 DW-1500 DW-1700 DV-1600 VF2500 ГРЛОТО ПЛОЧА #94801

YAMATO DW-1350 DW-1500 DW-1700 DV-1600 VF2500 ГРЛОТО ПЛОЧА 94801

DEN 96.00

Стока
Достапно.


Детали

Се Хранат Механизам:
Капка Храна
Состојба:
Нови
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Overlock Бод
Бренд Име:
фу чао
Свеж

Избор на клиенти