.

.

New
3.2 kw ER20 D100mm CNC вретено мотор AC220V 24000rpm вода за ладење вретено мотор за cnc

3.2 kw ER20 D100mm CNC вретено мотор AC220V 24000rpm вода за ладење вретено мотор за cnc

DEN 14160.00

Стока
Достапно.

2 kw
Вретеното брзина
0-24000rpm
Работен напон
AC220 V
Димензии D100mm*L250mm
Фреквенција
400 HZ
Ладење тип
Вода за ладење
Вретено дијаметар
100mm
Collet
ER20
Имајќи тип
2*7005 C P4, 2*7003 C P4
Подмачкување
Маснотии
Сликата референтен :
Плаќање
•Ние го прифати кредитна картичка,банкарска TT,western union итн
•Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
GDZ-24-1
Вретено моќ
3.
Политика На Враќање
•Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии
•Било која причина потребни за сите наплата.
•Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Контактирајте со нас
•Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена,ако не pls провери пошта кутија повторно
•Клиентот задоволство е многу важно за нас
. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Проблем И Повратни Информации
•Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.2 kw ER20 D100mm CNC вретено мотор AC220 V 24000rpm вода за ладење вретено мотор за cnc
Спецификација :
Модел Бр.

Детали

Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
0-24000rpm
Број На Модел На:
GDZ-24-1
Примена:
Мелничката
Вретено моќ:
3.2 kw
Ладење тип:
вода за ладење
Вретеното брзина:
0-24000rpm
Вретено дијаметар:
100mm
Collet тип:
ER20
Collet големина:
1-16MM
Напон:
AC220V
Подмачкување:
маснотии
Фреквенција:
400Hz
Свеж

Избор на клиенти