.

.

New
CNC вретено комплет ER НА 20 2.2 KW воздух за ладење вретено моторни 4 имајќи+cnc гравирање битови

CNC вретено комплет ER НА 20 2.2 KW воздух за ладење вретено моторни 4 имајќи+cnc гравирање битови

DEN 11040.00

Стока
Достапно.

35 mm, 6mm, 5mm, 4mm, 3.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.
Сметка :
Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот e-mail,па ве молиме да ми кажете на вашата e-mail адреса.175 мм, 3мм, 2mm, 1mm
Маснотии Lubricatio
cnc гравирање битови
Сечење на Работ Дијаметар-ЦЕД : 6mm
Сечење на Работ Должина-CEL : 22mm
Месо тело со Дијаметар-SD : 6mm
Во текот Должина-OVL : околу 50mm
Превозот
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.
Повратни информации :
Кога ќе го добиете на стоки, секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас.2 KW воздух за ладење вретено моторни 4 имајќи+cnc гравирање битови
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во комплет вклучува следните ставки :
1*2.CNC вретено комплет ER НА 20 2.01 mm
4pcs лежишта
Имајќи Тип : 2×7005 C DT &2×6002 C Шведска бренд
Collet : ER20
Применливи машина со дијаметар : 13mm,12mm,11mm,10мм,9mm,8mm,7mm, 6.
Данок и должност :
Купувачите царинската одлучи дали ќе треба да плаќа данок и должност,
Ако пакетот е вратени затоа што на купувачот одбие да плаќа данок и должност,
Купувачот не може да добие било каква наплата од нас. Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие попуст ако тој или таа ќе се купи.

Детали

Диск:
Моторни
Број На Модел На:
2.2 kwTD
Бренд Име:
locenmaquina
Оперативен Брзина:
24000R/МИН
Максимален Вртежен Момент:
0.875
Примена:
engrave и намалување на
фреквенција на вретеното :
400HZ
дијаметар на вретено менгеме :
80mm
workin g напон :
AC220V
er collet:
Свеж

Избор на клиенти