.

.

New
Вакуум Фидер Вшмукување Машина Јаглерод Четка Тип FKL300 Автоматско Вовлекување Гранулирана семе од репка пренесување на материјал Машина 110/220V

Вакуум Фидер Вшмукување Машина Јаглерод Четка Тип FKL300 Автоматско Вовлекување Гранулирана семе од репка пренесување на материјал

DEN 10080.00

Стока
Достапно.


Вакуум Фидер Вшмукување Машина Јаглерод Четка Тип FKL300 Автоматски
Хранење Гранулирана семе од репка пренесување на материјал Машина 110/220 V
Сликата покажува :
Descroption :
Мотор тип : јаглерод четка тип
Мотор моќност : 12000 W
Испорака капацитет : 300kg / h
Хопер капацитет : 7.5 L
Инфузија цевка со дијаметар : Φ38mm
Димензии : 550 * 420 * 370mm
Тежина : 18kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Детали

боја:
110V, 220V
Оперативен Брзина:
Испорака Капацитет
Бренд Име:
LZHZXY
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
FKL 300
Примена:
вакуумско пакување машина
Број На Производ:
FL1524
Тип На Мотор:
јаглерод четка тип
Моторни Моќ:
12000W
Испорака Капацитет:
300KG / H
хопер капацитет:
7.5 L
Инфузија цевка со дијаметар:
38mm
Димензии:
550 * 420 * 370mm
Тежина:
18kg
Свеж

Избор на клиенти