.

.

New
ZY-189E Автоматски Печат Машина,кожа ЛОГОТО Creasing машина,притисок зборови машина,ЛОГОТО stampler,име картичка печат машина

ZY-189E Автоматски Печат Машина,кожа ЛОГОТО Creasing машина,притисок зборови машина,ЛОГОТО stampler,име картичка печат машина

DEN 20338.00
DEN 21408.00

Стока
Достапно.


Пневматски бронзирање машина, ZY-189 E брод под малку машина греење, чипка обработка, Автоматски gilding принцип
Фото Покажува
Функција :
Напон : 220 V
Моќност : 600 W
Брзина : 10-80b/мин
Одложен : 0-5s
Бруто тежина : 59.3 kg
Нето тежина : 53.3 kg
Tempetature : Max 300degress
Applyr ange : 70mm
Работата на маса димензии : 116*120mm
Надворешни димензии : 360*440*640mm
Работни Покажува

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
ZY-189E
Напон:
220V
моќност:
600W
Брзина:
10-80b/мин
Одложен:
0-5s
Бруто тежина:
59.3 kg
Tempetature:
Макс 300degress
Applyr ange:
70MM
Работата на маса димензии:
116*120mm
Надворешни димензии:
360*440*640mm
Свеж

Избор на клиенти