.

.

New
Полу-автоматско заклучување ограничување машина ТД-SGL 0.4-0.6 Mpa housewares шише заклучување на капак машина 110/220V 1PC

Полу-автоматско заклучување ограничување машина ТД-SGL 0.4-0.6 Mpa housewares шише заклучување на капак машина 110/220V 1PC

DEN 46466.00
DEN 48912.00

Стока
Достапно.


Полу-автоматско заклучување ограничување машина ТД-SGL 0.4-0.6 Mpa housewares
шише заклучување на капак машина 110/220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 110 / 220 V
Моќност : 120 W
Големина : 35 * 48 * 66cm
Нето тежина : 29kg
Користете гас извор : 0.4-0.6 Mpa
Заклучување на капак опсег : 12-40mm
18-68mm
50-130mm
Заклучување шише опсег : шише висина 50-400mm
Шише ширина 15-150mm
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
TD-SGL
Број На Производ:
FL1527
Напон:
110 / 220V
моќност:
120W
Големина:
35 * 48 * 66cm
Нето тежина:
29kg
Користете гас извор:
0.4-0.6 Mpa
Заклучување на капак опсег:
12-40m/18-68mm/50-130mm
Шише Висина:
50-400mm
Шише ширина:
15-150mm
Свеж

Избор на клиенти