.

.

New
Рачен преносни електрични маснотии пиштол MD-400C reciprocating полнење електрични маснотии пиштол 12V 1PC

Рачен преносни електрични маснотии пиштол MD-400C reciprocating полнење електрични маснотии пиштол 12V 1PC

DEN 12996.00
DEN 13680.00

Стока
Достапно.

000 членови на psi, путер автоматски ќе се врати
да када и заштита на моторот и внатрешен механизам за да се зголеми Алатка живот. Посебен притисок плоча дизајн за коси контејнери (φ265-φ300)
3.

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
MD-400C
Број На Производ:
FL2103
Работен Притисок:
6000psi / 413bar висок напон излез
Три видови на маснотии вчитување:
14 унци / рефус масло, 14 унци / маснотии 400cc
Излез:
170g / мин
ниско ниво на бучава:
Нето тежина:
3.2 килограми
Мазива (маснотии) :
0-2 #
Напон:
12v
Свеж

Избор на клиенти