.

.

New
Кина Црна Bian Т Камен Игла GuaSha Масажа Scrape Терапија Здравје Лек Акупунктурата се Држиме за Убавина Бар 110*83*13mm

Кина Црна Bian Т Камен Игла GuaSha Масажа Scrape Терапија Здравје Лек Акупунктурата се Држиме за Убавина Бар 110*83*13mm

DEN 494.40

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Опис Кина Црна Bian Т Камен Игла Gua Sha Масажа Scrape Терапија Здравје Лек Акупунктурата се Држиме за Убавина Бар 110*83*13mm Име : здравје масажа awl Боја : Кафена Материјали : Камен Игла Големина : 110*83*13mm
Слики

Детали

Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Свеж

Избор на клиенти