.

.

New
Нови Пристигнување LCD Скрин Екранот Галвански Ion 1mhz &3mhz Ултразвук Ултразвучно Фотон Светлосна Терапија Убавина Машина

Нови Пристигнување LCD Скрин Екранот Галвански Ion 1mhz &3mhz Ултразвук Ултразвучно Фотон Светлосна Терапија Убавина Машина

DEN 2209.00
DEN 2832.00

Стока
Достапно.


Црвеното светло е работа за стареење на кожата,стегање и активирање на кожата
2.
Позитивни Јони Чисти порите темелно
Блокада на порите е главната причина за dilatation и брутална храна на порите и затемнување на кожата и го спречува асимилација на хранливите состојки во кожен клетки. Црвено светло со бран на 640 nm може да се постигне кожен слој на кожата и да резултира во производството на колаген кој ги намалува брчките и sagginess.Нови Пристигнување LCD Скрин Екранот Галвански Ion 1 Mhz &3 Mhz Ултразвук Ултразвучно Фотон Светлосна Терапија Убавина Машина
1 M&3 M Ултразвучно
1 M голема ултразвучно сонда може да се користи направите масажа на телото
3 M мала сонда може да се користи дали лицето масажа
Ултразвук Функција :
Вибрации Чистење
Првиот чекор за нега на кожата е ефикасно чистење на кожата. Јони се создадени во природата од страна на сончева светлина, зрачење, и се движат воздухот и водата што ја предизвикува електрони да ја напушти водород, азот и други молекули и да го прикачите самите молекули на кислород. Прилагодете го жлезда функцијата на кожата, подобрување на мрсна кожа, црна, розова,акни и сл. Мравка јас-стареењето црвено светло терапија стимулира циркулацијата и поправки на еластични влакна во рамките на ткиво за да и помогнат на кожата цврста.
Повеќето чистење производи може да се отстранат само прашина на површината на кожата и се немоќни да ја исчистите нечистотијата и маснотии длабоко во порите.

Детали

Стандарден Напон:
110V, 220V
боја:
Велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
LW007A
Примена:
лицето и вратот
Свеж

Избор на клиенти