.

.

New
HANRIVER Мулти-функција на електрична и топлинска рамо вратот терапија пакет Морска сол сурова солена топла пак електрично греење сол торба

HANRIVER Мулти-функција на електрична и топлинска рамо вратот терапија пакет Морска сол сурова солена топла пак електрично греење

DEN 4171.20

Стока
Достапно.

Име : мулти-функција електрични топла рамо вратот терапија пакет Материјал : морска сол/Кинеска медицина/ai Спецификација : 55 * 36 см Тежина : 2.5 + / - 0.2 KG Напон : 220 V 50 HZ Номинална моќност : 65 W контрола на Температурата опсег : 30-80 ° C

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Материјал:
ABS
Примена:
Рамо
Свеж

Избор на клиенти