.

.

New
Домаќинство далеку инфрацрвена електрични градите инструмент ракот на градите massager градите хиперплазија зголемување на градите Олеснување на Здравствена Заштит

Домаќинство далеку инфрацрвена електрични градите инструмент ракот на градите massager градите хиперплазија зголемување на градите

DEN 3927.00
DEN 4315.20

Стока
Достапно.

Номинална напон : 220 V Номинална струја : 0.1 Една Номинална моќност : 24 W Димензии : Мал : 49 * 17 CM Големиот : 45 * 18 CM Тежина : 0.47 KG Материјали : 20% од далеку инфрацрвена нанометри материјал, 5% на tomarine nanomaterials, 5% на anionic нано материјали, 5% на антибактериски материјал и 65% од други материјали Идеална средина : Температура : 5-40°C Релативната влажност : ≤ 80% Атмосферски притисок : 860hpa-1060hpa Магнетна терапија спецификација : магнетни камен : 18.55 mm; Број 6 : магнетни рок сила : 500-600 GS


Детали

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Големина:
Large,Small
Број На Модел На:
000
Примена:
Градите
Материјал:
20% од далеку инфрацрвена нанометри материјал, 5% на tomarine nanomaterials,
Свеж

Избор на клиенти