.

.

New
23*15*8cm Масажа на Телото Пракса Фитнес Салата Спорт Алатка Блок Тула Пенење Пена Дома Вежбање Фитнес Алатка

23*15*8cm Масажа на Телото Пракса Фитнес Салата Спорт Алатка Блок Тула Пенење Пена Дома Вежбање Фитнес Алатка

DEN 128.64

Стока
Достапно.


Тоа е погоден за едно лице да се користи и да се спротивстави на влага. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Употреба на јога блок за само-масажа и се тркалаат низ тесни мускулите, јазли и kinks кои ги спречуваат се чувствува добро и се движат добро.
Msg пена блок е дизајниран да се изврши во тешки спортска медицина, физичката терапија и високо-користете Пилатес и јога сесија.
Овозможува ткиво да се aerate додека ќе се тркалаат, промовирање на протокот на крв и кислород—хранливи материи потребни за поправка на мускулите
Тешко, шупливи core рака завиткани во ЕВА пена го прави поцврст од традиционалните пена ролки
Еколошки дизајн користи помалку пена од традиционалните пена ролки
Компактен и патување-friendly
Спецификација :
Боја : сина, виолетова, црна, црвена роза
Материјал : пена и ЕВА
Големина : 23*15*8cm
Пакетот Вклучува :
1 x јога тули
Белешки:
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
.
Опис :
Јога блок е за секој кој сака да се движат подобро.
Тоа е лесно да се биде свиткан или укината и врши или се чуваат.
Може да се користи во затворен или отворен за да се обезбеди удобност на груб терен.
Кога се вежба мускулите или не extensional движење, тоа може да ви помогне да се намали болката.
23*15*8cm Масажа на Телото Пракса Фитнес Салата Спорт Алатка Блок Тула Пенење Пена Дома Вежбање Фитнес Алатка
Карактеристики :
Тоа е многу светлина, трајни и животната средина-пријателски.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
јога блок тула
Бренд Име:
U-Бакнеж
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
пена и ЕВА
боја:
сина, виолетова, црна, црвена роза
Свеж

Избор на клиенти