.

.

New
TCM Moxa Акупунктура Свеќа Стап Moxibustion Цевка Меридијани обичен пелин Микро-чад Масажа на Телото опуштање печ здравје и убавина

TCM Moxa Акупунктура Свеќа Стап Moxibustion Цевка Меридијани обичен пелин Микро-чад Масажа на Телото опуштање печ здравје и убавина

DEN 708.00
DEN 1387.20

Стока
Достапно.Мерки на претпазливост 1/1 час пред јадење и по оброци се забранети 2 / Половина час по користење на рацете или бања со ладна вода е забрането 3 / Забранета по интензивна вежба 4 / Забранета употреба во кожата на телото, 5 / Глад Жеден жените за време на менструација забранета употреба 6 / за време на употреба, јадете помалку ладна храна, како што се лубеница банана ладен чај и така натаму
Начин На Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ефикасноста
Температура од страна на меридијаните, Чи и циркулацијата на крвта, отфрлајќи ладно болка, сонцето скала, тоник солидна off. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба, благодарение). )
Забелешка
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Применливи симптоми
Замрзнато рамо, грлото на spondylosis, lumbar мускулите вирус, половината и ногата болка, коска хиперплазија на простатата, Дефицит, кашлица, epigastric болка, фацијална парализа, dysmenorrhea embolism.Обично можете да добиете предмети во рамките на 16-35 дена ( Посебни околности : 35-60 дена да стигнат до одредиштето.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
SA0002
Бренд Име:
CNAIER
Материјал:
Билни
Карактеристики:
Кинеската билна medicane moxa acupuntura 60pcs/кутија,масажа на телото свеќи
Ефект:
Грлото на spondylosis,lumbar мускулите вирус,половината и ногата болка итн.
Големина:
17.8x9.4x6cm
Рок На Траење:
3 година
Спецификации:
50 таблети / кутија
Свеж

Избор на клиенти