.

.

New
2500pcs Акупунктура Игли за еднократна Употреба Стерилни за Еднократна употреба Акупунктура Игла Убавина Масажа

2500pcs Акупунктура Игли за еднократна Употреба Стерилни за Еднократна употреба Акупунктура Игла Убавина Масажа

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот Стерилни Акупунктура Игли за еднократна Употреба 500pcs/кутија, Акупунктура игла бренд zhongyantaihe ,една големина 500 компјутери по пакет.клиентот изберете остави порака со големина сакате да се купи ,а потоа јас ќе ви испрати на производи
производи детали : големина на информации. игла diamter , должина .
тука не се честа употреба големина , ние снабдување : 0.16*40mm,0.18*10мм, 0.18*40mm,0.18*30мм,0.20*25мм, 0.22*13mm ,0.22*25мм,0.25*30мм,0.30*13mm, 0.40*75mm
Производи карактеристики :
1.еднократна употреба здравје и безбедно
2. 10pcs по торба со една цевка
3.Ригорозно Стерилизација со еднакви можности
4.Телото на иглата е направен од 0 Cr18 Ni9
5.нејзините pinhead е остар,телото на иглата е прилично непречено
6.Долги коси совет дозвола речиси безболна вметнување за повеќето од пациентот.
7.Тоа е добро познато дома и во странство
8.Тоа е производ на сертификатот и настава
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
HUIMDA
Број На Модел На:
e цевка игла
Примена:
Телото
Големина:
Multi Size SML
Свеж

Избор на клиенти