.

.

New
HIMABM Природни 1 buc 30*20mm obsidian jade кристал скапоцен камен јајце карличните Мускули Вагинален Бен Wa yoni јајце за Кегел вежби

HIMABM Природни 1 buc 30*20mm obsidian jade кристал скапоцен камен јајце карличните Мускули Вагинален Бен Wa yoni јајце за Кегел

DEN 408.00

Стока
Достапно.

Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации. Овие јајца дојде со прикачен string, но тоа може да се отстрани или заменети, во секое време. Овој производ може да се расчисти одвлекување на вниманието и носи корисни, конструктивни информации на ум да им помогне во процесот на донесување одлуки. Ако сакате да ги замените string, unwaxed забен конец и слободно јаже испративме се препорачува. На пазарот се соочува целиот свет, долгорочно вработување на светот, од целиот свет на големо, агенти,повеќе попуст. СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Најдобро за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет полски. Рака врежан, овој сет на yoni јајца е побезбеден од метал и силициум производи. И reciver име,подобро е да оставите име и презиме,или тоа е можеби предизвика некои проблеми ако името и поштенски код се погрешни. Како да го користите : 1. За затегнување цели, како на пример пост-бременост, големи јајца може да се користи за да се почне со постепено движење помали јајца. Секое јајце е направено од 100% природни jade или кристал.03 lb)
Место на Потекло :
Кина(Копно)
Восок на површината
Никој
Претставуваат слободно јаже
Yes
Свила торба како подарок за слободни
Yes
Пакет
Картон и меур заврши
Тип На Единица
Парче
Време На Испорака :
15-45 работа дена по плаќање затворен, ако ние ги користиме Ali Express стандард на превозот. Јајцето го поставите доаѓа во мали свила за лесно складирање, торбичка е бесплатно како подарок. Боја на торбичка може да се разликуваат, но барања се прифатени.
Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ, кредитна картичка, депозит картичка,итн.
ИЗВЕДУВАЊЕ на ВЕЖБИ за ПРАВИЛНО - Yoni тегови ќе ви овозможи да се идентификуваат право мускули обезбедувајќи ви се прави вежбите правилно. Fuctions : Обучени интимни мускули им овозможи на една жена да научат да го контролираат вагиналните мускули за да се зголеми нивната сила и флексибилност, да се прошири во интимен живот, се даде себе си и вашиот партнер максимум задоволство, физиолошки се подготви за безболно породување и зголемување на постпартална обновување брзина.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
HIMABM
Број На Модел На:
Jade јајце 27
Големина:
Small
Материјал:
природни obsidian
Боја:
Црна
Големина:
Мал 1.18x0.79 инчи (30x20mm)
Скапоцен камен:
100% Природно и вистински Obsidian
СНАБДУВАЊЕ AILITY:
100000 Парче/Парчиња Месечно
Тежина:
Околу 16g(0.03 lb)
Употреба:
Кегел вежби и зајакнување на слаба карличните мускули
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Занает:
За дупчење и полиран
Drilled дупка:
Во тенок дел
во парк:
Обично бродови во рок од 48 часа
Свеж

Избор на клиенти