.

.

New
Електрични Ниска Фреквенција Терапевтска Опрема Тело Десетици Терапија Massager се релаксираат болка меридијанска пулсот на мускулите stimulator

Електрични Ниска Фреквенција Терапевтска Опрема Тело Десетици Терапија Massager се релаксираат болка меридијанска пулсот на мускулите

DEN 712.00
DEN 890.40

Стока
Достапно.


Ниска Фреквенција Терапевтска Опрема Масажа Релаксираат Електрични Болка
Мускулите Stimulator Слабеење На Телото Десетици Терапија Massager
Карактеристики : Оваа ставка е пренослив ниска фреквенција терапевтски messager, која ја подобрува циркулацијата на вашето тело, ги ублажува вашите мускули е болки и замор и промовира вашиот метаболизам. Тоа е погоден за половината, грбот, рамењата, нозете, рацете, зглобовите, нозете масажа и физикална терапија. Ниска фреквенција терапевтски уред Ослободува мускулната напнатост и болка на вашето тело ја Подобрува циркулацијата на вашето тело, ви го олеснува вашата болка и промовира вашиот метаболизам Погоден за половината, рамењата, нозете, нога масажа и физичка терапија Може да се направи на физикална терапија за четири делови од вашето тело, истовремено 4 preprogrammed масажа начини : вибрации, прислушување, масажа и авто 15 минути безбедност ориентиран дизајн Напон : DC 3.0 V Фрекфенција : 1-1000 HZ Доаѓа со четири масажа влошки Напојување : 2 x 1.5 V AAA батерии( не содржи) Пакет Детали : тежина : 270 g size : 21.5*16*4.5 cm Пакетот Вклучува : 1 x Десетици Терапија Massager 4 x Гел Electrode Влошки 2 x Поврзување Кабли 1 x упатство

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Small
Примена:
Телото
Број На Модел На:
XFT502
Материјал:
ABS
Бренд Име:
PGLife
Тип На Објект:
здравствена нега на производи
Функција:
десетици терапија
Фреквенција:
ниска фреквенција
квалитет:
Висок квалитет
Функција:
дигитални тело massager
Апаратот:
полно тело
третман:
болка
Стил:
Терапевтска Опрема
дизајн:
меридијанска massager
Свеж

Избор на клиенти