.

.

New
Црна Низа Detox Foot Spa Со Висок квалитет и конкурентна цена

Црна Низа Detox Foot Spa Со Висок квалитет и конкурентна цена

DEN 3456.00

Стока
Достапно.


Црна Низа Detox Foot Spa Со Висок квалитет и конкурентна цена
1. 10 круга
2. 2.8 mm дијаметар
3. CE сертификат
Вовед :
Низата е потребно за ion очисти detox нога бањата, без тоа, машината не може да функционира. И функцијата на јони очисти/detox нога бањата е како што е подолу :
1. Надворешен метод на детоксикација, која ги отстранува токсините преку нозе;
2. Телото detoxifies додека удобно седи со нозете се става во сад со топла вода;
3. Со навлегување на јон, тоа може да ја зајакне клеточна активност, подобрување на метаболизмот, активни ферментира во телото, да го промовира детоксикација на црниот дроб, реформа dropsy, ревматизам и артритис;
4. Промовира циркулацијата на крвта и метаболизам;
5. Растворањето на масните ги протера toxin, зголемување на имунолошкиот систем;
6. Го стимулира мозочните клетки, го направи далеку со притисок, да се олесни уморни, зголемување на спиење количество;
7. Брз instauration физичка сила, invigorate духот, да се зголеми вниманието.
Функција :
Ефективно елиминирање на токсините
Низа трае помеѓу 50-80 пати, зависи од заштита од не ' Рѓосувачки челик за супериорни перформанси и долговечност
одговара на повеќето detox машини
Dual Калеми [двојно калеми, наместо на еден]
На калеми се двојно и трансфери повеќе енергија за вода.
Слика Производ:

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Нога
Број На Модел На:
HK-800B
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Низа за detox нога спа машина
боја:
Црна
Име:
низа за Ionic Очисти Detox Нога Спа
Круга:
10 Круга
Дијаметар:
2.8 mm
Сертификат:
CE сертификат
Свеж

Избор на клиенти