.

.

New
18Pieces/3Box KONGDY Пиперки Гипс Болка Печ Топлина Влошки за Болка Медицински Билни Греење Печ за Назад Болки во зглобовите

18Pieces/3Box KONGDY Пиперки Гипс Болка Печ Топлина Влошки за Болка Медицински Билни Греење Печ за Назад Болки во зглобовите

DEN 339.00
DEN 678.72

Стока
Достапно.

Ако бремени или градите-хранење, консултирајте се со лекар пред употреба.
- Преку ЕМС : Генерално, 7-20 дена. 40 - 75 работни дена.Употреба само како режисер.Мазна таа страна во текот на местото каде што сакате болка.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Телото Болка Печ
Бренд Име:
KONGDY
Материјал:
Полиестер
Објектот:
Телото Болка Печ
Главните состојки:
Camphor,ментол
Функција:
Ублажување на болки,болки и воспаленија
Карактеристики:
директно на кожата,лесен за употреба,брзо дејствување
Пакување:
3 парчиња/торба;2 кесички/кутија
Компанија:
Henan Kangdi Медицинскиот Уред За Копродукции,Ltd
Сертификат:
CE BV TUV
Употреба:
Надворешна употреба само
Рок На Траење:
3 Години
Големина:
7x10cm
Свеж

Избор на клиенти