.

.

New
HIMABM 1 buc голема големина Опал jade кристал скапоцен камен јајце карличните Мускули Вагинален Бен Wa yoni јајце за Кегел вежби

HIMABM 1 buc голема големина Опал jade кристал скапоцен камен јајце карличните Мускули Вагинален Бен Wa yoni јајце за Кегел вежби

DEN 422.40

Стока
Достапно.

ви благодариме!
Попуст информации
Ако купите голема количина,ние ќе ви даде многу на попуст.П : која е во функција на користење на јајца за кегел вежби? A : на Жените кои се користат јајца и помогнаа да се подобри квалитетот на нивниот живот. Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации. Најбрз и најефикасен начин да се зајакне вашиот КОМПЈУТЕР (pubococcygeal) мускулите. Како вашиот кегел мускулите се подобри, можете да промените најмало јајце, затоа што се повеќе "вештина" за користење на најмало јајце, и ќе се подобри и мускулите што го направи сексуалниот. За затегнување цели, како на пример пост-бременост, големи јајца може да се користи за да се почне со постепено движење помали јајца.
Бесплатен превозот
Yes
Тежина
Околу 53g(0.
Производи опис Оваа група е нашата НИСКО ниво поставите yoni јајца, кои се направени од опал. Нашата цена е како showned, НАЈНИСКА. Ќе видите резултатите во рок од неколку недели, со неколку минути од секојдневната практика. Поставете ги вклучува 3 јајца (Мали, Средни и Големи) да се користи како можете да го подобри вашето ниво на вештина. Ако сакате да ги замените string, unwaxed забен конец и слободно јаже испративме се препорачува.
Како што покажа во слика. Придобивки вклучуваат зголемено сексуално задоволство, поголема moistness, пониски мокрење потреби, и core/ стомачни мускули развој. За moistening цели, помали јајца можат да бидат премногу корист. Бојата на секоја jade јајце може да има мала разлика,бидејќи сите тие се природни.Добар избор за жените кои сакаат да се погледне за ниска цена yoni јајца да само да го даде на пробен период. Точно поставени од ист производител, со иста големина, иста квалитет само со различни пакети, е продаден од страна на други продавачи во цената помеѓу $89.
Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ, кредитна картичка, депозит картичка,итн. Секое јајце е направено од 100% природни jade или кристал. И reciver име,подобро е да оставите име и презиме,или тоа е можеби предизвика некои проблеми ако името и поштенски код се погрешни.

Детали

боја:
мали, средни
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
HIMABM
Големина:
Small
Број На Модел На:
Jade јајце 28
Материјал:
опал
Боја:
Како showned во слика
Големина:
Среден - 1.55x1.1 инчи (40x30mm)
СНАБДУВАЊЕ AILITY:
100000 Парче/Парчиња Месечно
Тежина:
Околу 53g(0.11 lb)
Употреба:
Кегел вежби и зајакнување на слаба карличните мускули
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Занает:
За дупчење и полиран
Drilled дупка:
Во тенок дел
во парк:
Обично бродови во рок од 48 часа
Свеж

Избор на клиенти