.

.

New
Електрични апарати Подлога Германиум Камен Троседот Перница Jade Турмалин Мат Греење Далеку Инфрацрвена Здравје Перница 50cmX150cm

Електрични апарати Подлога Германиум Камен Троседот Перница Jade Турмалин Мат Греење Далеку Инфрацрвена Здравје Перница 50cmX150cm

DEN 9072.00
DEN 18144.00

Стока
Достапно.


Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50cm X150cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.Било каков проблем или прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам!
Се надевам дека ќе имате совршен шопинг искуство на нашиот магазин.
Jade /Турмалин/Germanite Вовед Jade е богата со трага елементи. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем.
Електрични апарати Подлога Германиум Камен Троседот Перница Jade Турмалин Мат Греење Далеку Инфрацрвена Здравје Перница 50cm X150cm
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во conver делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. 7, Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи.

Детали

Стандарден Напон:
220v
боја:
Стилот 1, Style 2, Стил 3, 4 Стил, Стил 5, Стил 6, Стил 7, Стил 8, Стил 9, 10 Стил
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-399
Бренд Име:
SugarBae
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm
Свеж

Избор на клиенти