.

.

New
Убавината здрава природна жад камен греење перница дом и канцеларија троседот користени електрични топлина мат 50cmX150cm

Убавината здрава природна жад камен греење перница дом и канцеларија троседот користени електрични топлина мат 50cmX150cm

DEN 9072.00
DEN 18144.00

Стока
Достапно.

Ние ќе одговор во рок од 24 часа. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ви благодариме за вашето разбирање. по парче : Околу 7 килограми Производ прикажани : Перница не вклучувајќи ги, ако сакате тоа, ве молам само да не контактирате, многу благодарам однапред !! Стилот 1 Стил Стил 2 3 4 Стил Стил 5 Стил 6 Стил 7 Стил 8 Стил 9 Стил 10 Како да се користи Масажа Душек :
1 . Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.Било каков проблем или прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам!
Се надевам дека ќе имате совршен шопинг искуство на нашиот магазин.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Стандарден Напон:
220v
боја:
Стилот 1, Style 2, Стил 3, 4 Стил, Стил 5, Стил 6, Стил 7, Стил 8, Стил 9, 10 Стил
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-400
Бренд Име:
SugarBae
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 7KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm
Свеж

Избор на клиенти