.

.

New
Преносни Лични Виткање Дома Пареа Сауна, Спа Слабеење сауна кутија тело пареа соба жолта како што се гледа на ТВ бесплатен превозот

Преносни Лични Виткање Дома Пареа Сауна, Спа Слабеење сауна кутија тело пареа соба жолта како што се гледа на ТВ бесплатен превозот

DEN 8663.00
DEN 13536.00

Стока
Достапно.

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина(вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Враќање
1.
Преносни Лични Виткање Дома Пареа Сауна, Спа Слабеење сауна кутија тело пареа соба жолта како што се гледа на ТВ бесплатен превозот
(оваа точка НЕ Стол вклучени)
Боја Избори :
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.
Повратни информации
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ние ќе се спакуваат во над начин или во ново пакување. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Овој објект е покриена со една година гаранција. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.

Детали

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SONGM
Материјал:
Не-плетени
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
LHM-SR20
Свеж

Избор на клиенти