.

.

New
4PCS Топла продажба на Силиконски Масажа Cupping Поставите Семејство Здравствена Заштита Третман Вакум Терапија Кинеската Традиционална

4PCS Топла продажба на Силиконски Масажа Cupping Поставите Семејство Здравствена Заштита Третман Вакум Терапија Кинеската Традиционална

DEN 339.00
DEN 356.64

Стока
Достапно.

И превозот олово време е за вас референца, како што постојат многу фактори можат да влијаат на превозот распоред, се надевам, ќе може да се разбере дека, благодарение!
3.
Карактеристики :
1.Тоа е издржлив и лесен за носење.Без Ограничување на држење на телото. Тоа ќе биде потребно подолго време за да се руски, Бразил и други далечински земји, ве молиме почекајте трпеливо.
• Тонот на кожата и потоа
• Користете го 2-3 пати неделно, за најдобри резултати.
Големина S Првенство : 50*15mm/Висина*Кол.4)Без Ограничување на држење на телото. Сите предмети ќе бидат само испратени на адресата што сте ја дале. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни испраќате фотографии или видео за проверка.Cupping може да се изведува додека пациентот е легнал,седи,стои,или дури и одење.55g
SPEQUIX Лицето Куп - Основна Употреба
• Се применуваат чистење или крем или негување масло на лицето
• Масажа на лицето и вратот со почеток во брадата и употреба потези назад заедно вилицата до увото.Cupping може да се изведува додека пациентот е легнал,седи,стои,или дури и одење.
Повратни информации :
1.
Функција : Не-токсични,Еднократно,Трајни
Функција : Анти-Целулит,Зголемување На Колаген,Ослободување На Токсините
Погоден За : Вратот,Лицето,Очите
Тежина : Околу.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди).

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
4PCS Масажа Чаши
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
100% Силикон
Примена:
полно тело
Тип На Објект:
Масажа Cupping Чаши
боја:
Бела
Функција:
Не-токсични,Еднократно,Лесна За Употреба
Worklife:
Повеќе од 6000 пати
Функција:
Анти-Целулит,За Ослободување На Токсините,Ги Релаксираат Мускулите.
Тежина:
Approx.55g
Пакет:
4pcs масажа првенство (2 парчиња со големина L+2 парчиња големина S)
Големина:
L
Свеж

Избор на клиенти