.

.

New
2017 Нови Пристигнување Топлина Душек Jade Мат Најдобар Подарок за Родители

2017 Нови Пристигнување Топлина Душек Jade Мат Најдобар Подарок за Родители

DEN 5306.00
DEN 9648.00

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас, ние ќе испорака тоа од начинот на кој можете да изберете. Ви благодариме !
. W : За 3kgs Пакет се Вклучени : 1*Мат 1*Соодветната Земја Plug 1*Бесплатен дар(боја испратени од страна на случаен избор) Душек Детали се Покаже Слика : Други Додатоци Слика на Екранот: Пакет&Бесплатен дар&Plug ИНФОРМАЦИИ : Превозот :
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Соодветно приспособена на термостат за контрола на температурата knob, се прилагоди на температурата сакате, (колку е поголем бројот, толку е поголема температура, препораки температура е 2-3 опсег) 6.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл.Стави на термостат влезен приклучок во 220 V, 50 hz штекер џек 4. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Место на термостат џек моќ конектор за душек 3. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако висока температура терапија која температурата е над 40 степен, престојот време е 40 минути.

Детали

Стандарден Напон:
220v
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА, АУ, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
SugarBae
Број На Модел На:
JMM-980
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 3KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјал:
Жад Камен
Големина:
45cmX45cm
Свеж

Избор на клиенти