.

.

New
Висока густина пукнатини 14 круга дебели јога меридијанска прачки целосна масажа на телото се држи воланот трескаше половината назад масажа на вратот и ногата ву

Висока густина пукнатини 14 круга дебели јога меридијанска прачки целосна масажа на телото се држи воланот трескаше половината

DEN 520.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Свеж

Избор на клиенти