.

.

New
топла продажба на Миење бања четка масажа на скалпот на главата чешање germinal пластични меридијанска четка чешел кружни силикони главата massager

топла продажба на Миење бања четка масажа на скалпот на главата чешање germinal пластични меридијанска четка чешел кружни силикони

DEN 301.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.

Материјал за квалитет : антибактериски смола материјал Или : 100 mm * 80 мм * 80 мм карактеристики на Производот : 1. На уникатен материјал, мека тешко и умерено, не се оштети скалпот. 2. Може да здравствената масажа, промовира циркулацијата на крвта во главата. 3. Се избегне оштетување кога шампон ноктите, е на добар партнер на домашна нега. 4) за вашето домашно милениче, исто така може да се користи за да се искапеш! Затоа што кога перење на домашно милениче коса не е лесно да се мијат, тоа е поудобно

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Свеж

Избор на клиенти