.

.

New
Универзална Батерија Убавина Алатки Кожата Место/Крт/Tattoo/Брадавица Смена Пенкало Отстранување Машина Салон Дом Убавина Нега Equippment

Универзална Батерија Убавина Алатки Кожата Место/Крт/Tattoo/Брадавица Смена Пенкало Отстранување Машина Салон Дом Убавина Нега

DEN 470.00
DEN 552.96

Стока
Достапно.


Универзална Батерија Убавина Алатки Кожата Крт Отстранување Темно Место Смена Пенкало Салон Дом Убавина Нега Equippment
Карактеристики :
Удобен и лесен за носење.
Најновата Технологија : со користење на најнова висока технологија, contolled од microcomputer.
Безбеден,удобен и брз.
Уникатен јонска технологија не ќе може да се корисникот чувствуваат електрична струја во текот на користење,без крварење.
Описи :
Едно полнење може да се користи за повеќе од пет часа континуирано.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : бела
Големина : 19*за 3,7 см
Пакет Големина : 21.4*10.8*4.6 cm
Пакет се вклучени :
1 x Место/Крт/Tattoo/Брадавица Отстранување Машина
1 x USB кабел
5 x Игла
1 x Упатство
Белешки : ве Молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување. Мравка информации неизвесна, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
Место/Крт/Tattoo/Брадавица Отстранување Машина
Примена:
Лице
Бренд Име:
relcare
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти