.

.

New
Електрични апарати Рамо Болка Здравствени Производи Далеку инфрацрвена топла облога средовечни мажи/жени рамената се задржи топло алатки

Електрични апарати Рамо Болка Здравствени Производи Далеку инфрацрвена топла облога средовечни мажи/жени рамената се задржи топло

DEN 2248.00
DEN 2443.20

Стока
Достапно.

детали за производот Главен материјал : OK крпа, СДР ткаенина Тежина : 350 g за нега на Тело : рамо за заштита на Боја класификација : црна Димензии : 37*42 СМ

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Рамо
Материјал:
ОК крпа, СДР ткаенина
Свеж

Избор на клиенти