.

.

New
400pcs=200pairs трговија на големо private label корејски eyelash екстензии подлога

400pcs=200pairs трговија на големо private label корејски eyelash екстензии подлога

DEN 3366.24

Стока
Достапно.


400pcs=200pairs трговија на големо private label корејски eyelash екстензии подлога
Пакување : 200bags/многу(400pcs)
Состав : Не-плетени ткаенина обложени, со хидро-гел, ламинирани со филмот.
Состојки : Вода, Glycerol, екстракт од Алое, Витамин Ц.
Функција :
Око печ е дизајниран за употреба на eyelash продолжување апликација и покриваат помал трепките за производство. Закрпи се lint слободни, мазна и лесно да се работи со и да им овозможи на стручните лица да аплицираат екстензии без проблеми. Тие мазна и хидрат под очите оставајќи ја кожата фирма и убава, ја намалува појавата на брчки и подпухналост.
Насока за употреба :
Чиста и сува очите. Ја отвори чантата и се применуваат на врвот на долниот трепките, водејќи сметка за да се избегне допирање на окото или на работ на моќ eyelid.
Предупредува :
Откако во чантата е отворена, ве молиме да го користите веднаш. Не ре-користете влошки. Ако кожата, иритација или црвенило, рамна површина со вода и престанете да го користите.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
G-EE3
Големина:
Medium
Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
GSPLAST
Примена:
Око
Име на производ:
Lint Слободни Гел за Око Печ за Продолжување Eyelash
боја:
Бела
Состојки:
Вода, Glycerol, екстракт од Алое, Витамин Ц.
Состав:
Не-плетени ткаенина обложени, со хидро-гел, ламинирани со филмот
Тип:
Машина Направени
Функција:
Расположливиот
Функција:
Се користи за eyelash продолжување апликација
Примена:
на врвот на долниот удари со камшик
Употреба:
Дома
Пакување:
1pair во фолија торба
Свеж

Избор на клиенти