.

.

New
Dual-корисник Ionic Detox Машина Нога Спа Бања со MP3 плеер

Dual-корисник Ionic Detox Машина Нога Спа Бања со MP3 плеер

DEN 7584.00

Стока
Достапно.


Dual-корисник Ionic Detox Машина Нога Спа Бања со MP3 плеер
Спецификација : Вкупно Димензија : 15 3/4"L x 10 5/8"W x 3 3/4"H Напон : 110 V Моќност : 60 W Низа Димензии(H x Кол) : 6 1/8" x 2 3/4"
Карактеристики :
1. Топла продажба класици dual-ion очисти нога спа машина со Mp3. 2. LED дигитални цевка екранот. 3. 5 видови на detoxify работен режим. 4. Хуманизирано дизајн со Mp3 функција, можете да уживате во прекрасна песна кога меур нога. 5. Убава боја картон пакет.
Листа на Пакување :
Производот се покаже :
Сертификат :
Компанијата покажуваат :
Превозот :
Повратни информации :

Детали

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
HK-805A
Објектот Големина:
40CM * 29CM * 12CM (L*W*H)
моќност:
60W
Напон:
220V/110V
тековната:
0.5~2.5
Бруто тежина:
6kg
Гаранција:
1 година
Свеж

Избор на клиенти