.

.

New
1pc Нога Massager ја Подобрува циркулацијата на крвта и го ослободува притисок Возен Месење Воздушен Притисок Греење Shiatsu

1pc Нога Massager ја Подобрува циркулацијата на крвта и го ослободува притисок Возен Месење Воздушен Притисок Греење Shiatsu

DEN 7152.00

Стока
Достапно.


Нога Massager Карактеристики :
Ја подобрува циркулацијата на крвта и го ослободува притисок.
Нога Massager Спецификација :
Материјал : ABS
Напон : 220 V
Го оценувате Моќност : 50 W
Фреквенција : 60 Hz
Димензија : 13 3/8"L x 11 3/8"W x 8 1/4"H
Тежина : 4 KG
Нога Massager Пакет Вклучува :
1x Нога Massager
1x Упатство
. тоа вклучува удобно клипинг одбор и
возен уреди за да овозможи ефективна здрава масажа за dual -нога, една нога,и
единствена региони.1pc Нога Massager ја Подобрува циркулацијата на крвта и го ослободува притисок Возен Месење Воздушен Притисок Греење Shiatsu
Answer : ___________________________ Note :
Постојат две бои се опционални,ве молиме изберете еден ви се допаѓа и ни остави белешка,или ние ќе ги испрати во случаен избор.
420417 110 V Розова НИ Приклучок
420226 220 V Розова ЕУ Приклучок
420225 220 V Сина боја Приклучете НИ се
Нога Massager Опис :
Оваа месење и возен shiatsu massager е специјално дизајниран според чувствителни
поени на lumbar регионот, теле регионот и единствена на нога, како и одраз
ликовите на комплицирано нервен систем.
Тоа е совршен подарок за вашето семејство или пријатели.
Воздушниот притисок масажа и тркалање масажа со топлина на нозете
Програмабилни до 30 минути за тајмер и LED екранот се прикажува реално време лево
Месење & shiatsu масажа опфаќа сите акупунктура поени од прсти да се лекува
Факултативна греење функција, се ослободат од стрес додека благотворно топлина опушта и rejuvenates
Пет копчиња за лесна контрола : време, модел, сила, греење, on/off.

Детали

боја:
Црвена, Сина
Примена:
Нога
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
420417:
110V Розова
420226:
220V Розова
420225:
220V Сина
Материјал:
ABS
Го Оценувате Моќ:
50W
Фреквенција:
60Hz
Тежина:
8.6kg
лоцирајте:
Кина
Состојба:
Бренд Нови
custimized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти