.

.

New
36 компјутери/Многу SIMBALION маркер пенкало 3 боја Dual-страна перманентни маркери Нафта база за CD ткаенина Канцелариски Училиште материјали F883

36 компјутери/Многу SIMBALION маркер пенкало 3 боја Dual-страна перманентни маркери Нафта база за CD ткаенина Канцелариски Училиште

DEN 922.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.


36 компјутери/Многу Двојна страна 3 боја маркери SIMBALION постојан маркер пенкало Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали F883
Функција :
Инспирација : dual страна.
Боја на каросеријата : 3 боја.
Мастило боја : 3 боја, нафта база мастило .
Пишување точка : на една страна е гел пенкало (0.5 mm), на другата страна е маркер (1mm).
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 14cm должина.
Тежина : 10g.
Функција : М arker / Училиште резерви / Подарок .
Совет :
1. Ова е 36 парчиња пенкало, избрани се меша со 3 боја.
2. исто така, можете да оставите порака, за да се потсетиме која боја сакате.
3. Бренд SIMBALION, со висок квалитет, Постојан масло мастило.

Детали

Тип:
маркер пенкало
Бренд Име:
VALIOSOPA
Тип:
Масло
Четка Совет:
Круг Пети
Мастило Боја:
Сина
Пишување Медиум:
CD
Dual-страна Пишување:
Yes
тип на мастило:
Постојано
Број На Модел На:
постојана пен
Квантитет На Пакет:
12 Пенкала/Кутија
Пишување Точка:
1mm
Свеж

Избор на клиенти