.

.

New
5 Компјутери/Многу STAEDTLER 8323 Мулти-боја факултативна Уметност Маркер Пенкала Злато телото Брзо сушење водоотпорен Office & Училиште Материјали

5 Компјутери/Многу STAEDTLER 8323 Мулти-боја факултативна Уметност Маркер Пенкала Злато телото Брзо сушење водоотпорен Office

DEN 602.00
DEN 640.32

Стока
Достапно.


Ве молиме Оставете Детални Порака За ГОЛЕМИНАТА Сакате Ако го Изберат Мешани, ИЛИ Ние Ќе Ви го испратиме По СЛУЧАЕН избор

Детали

боја:
Зелена, Сина, злато, сребро, Меша
Тип:
маркер пенкало
Број На Модел На:
8323
Тип:
Масло
Пишување Медиум:
Хартија
тип на мастило:
Постојано
Мастило Боја:
Обоени
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
No
Бренд Име:
Staedtler
Квантитет На Пакет:
1
Свеж

Избор на клиенти