.

.

New
Свила Супер Дебела Pashmina Пеперутка Жените Шамија Големи Свила Shawl 2018 Врвот Дизајнер Свила Долго Голема Свила Заврши Луксузни Дама Подарок

Свила Супер Дебела Pashmina Пеперутка Жените Шамија Големи Свила Shawl 2018 Врвот Дизајнер Свила Долго Голема Свила Заврши

DEN 2411.00
DEN 2620.80

Стока
Достапно.

Овие очекува транзит пати се применуваат, доколку не е поинаку наведено во политиките на Ali Express или прикажани во производот страници.
Превозот
·Превозот Пати
Ние ќе брод вашата објекти надвор во рок од 5 работни дена. Имаме силна контрола на синџири на снабдување, вклучувајќи производство, печатење и шиење на свила производи. Ние, исто така, прифаќа Paypal и Банкарски Трансфер (Т/T) за промет на големо наредби.
Ако купувачите не ги исполни вашите очекувања, ве молиме контактирајте го нашиот ООП прв и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ние снабдување со различни типови на свила производи за клиенти во повеќе од 160 земји и региони.
Плаќање
·Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.
Дојде и да се најде убавината на свила со нас.
За Нас
Silkzen Официјалната Продавница е подружница во целосна сопственост на Hangzhou IYP Група, која има ангажирани во меѓународни бизнис на свила производи за повеќе од 15 години.
·Методи За Плаќање
Ние препорачуваме да се направи исплата на Aliexpress.
Рејтинг и Коментари
Ако сте задоволни со вашиот предмети или нашите услуги, ве молиме оставете коментари и повратни информации, и оцени за да им дозволите на другите клиенти знам за вашето искуство.
·Превозот Метод
Нашата главна превозот услуга е Ali Express Стандард на Превозот и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
Silkzen
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
CC4030
Материјал:
Се Гарантира 100% Вистински Свила
Целта Корисник:
Жените И Девојките
Обликот:
Долго
Соодветни за Сезона:
пролет, есен и зима
Материјал Тип (Предната Страна):
100% Свила
Материјал Тип (Предната Страна):
100% Свила Бранеа
Дебелина:
Супер Дебела Двојно Слоеви
Големина:
190cm*55cm (±5cm)
Тежина:
250g
Свеж

Избор на клиенти