.

.

New
До 2015 сите исти флорални plaid paisley shawl шамија обвива ponhos украл мешани бои 10pcs/многу 180*70cm #3438

До 2015 сите исти флорални plaid paisley shawl шамија обвива ponhos украл мешани бои 10pcs/многу 180*70cm 3438

DEN 3408.00

Стока
Достапно.

2013-09-23 08 : 43 : 28 Позитивни Како и секогаш, прекрасна и добар квалитет, супер брза испорака ви благодариме!!! Голема продавачот, убаво комуникација. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени. 2013-10-02 16 : 30 : 22 Позитивни Голема ефикасност, одлична услуга и брза испорака. Јас бев особено среќен со фактот дека моето барање на бои беше исполнети. Ќе цел од вас повторно во иднина.
Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска цена
мешана боја,големина на околу 180*70cm
Ние се многу флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни. 2013-10-01 18 : 53 : 08 Позитивни Одлична предмети и услуга, како и секогаш 2013-09-24 00 : 18 : 05 Позитивни Одличен квалитет, брза испорака, и се многу пријателски продавачот. Се препорачува и ние ќе нареди повторно!! 2013-09-20 18 : 15 : 16 Позитивни навистина високо препорачуваме овој човек! 2013-09-20 07 : 03 : 35 Позитивни бев многу среќен со производот, а изборот на бои е предвидено. 2013-09-16 18 : 19 : 02 Позитивни 2013-09-15 05 : 11 : 28 Позитивни Убаво Производ 2013-09-13 15 : 03 : 08.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Позитивни Многу убаво производ и доставени многу брзо.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Марами Тип:
Pashmina
Материјал:
Акрилик,Viscose
Марами Должина:
135cm-175cm
Свеж

Избор на клиенти