.

.

New
Hijab Под шамија Чиста Свила Жена Headband Мода Свила Echarpe Femme Bufandas Сина Бренд Дизајнер Муслимански Шамии Niqab

Hijab Под шамија Чиста Свила Жена Headband Мода Свила Echarpe Femme Bufandas Сина Бренд Дизајнер Муслимански Шамии Niqab

DEN 1242.72

Стока
Достапно.


Ако Не сте задоволни со нашите производи,ве молиме дај ни вашиот добар предлог,ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме подобро и подобро.
Услуга време :
Било истрага во врска со популарни шамија, ве молиме слободно контактирајте со нас.
√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.И да ви даде задоволни Одговор веднаш.
Боја Разлика :
Сите слики се од реалниот снимање. И ние секогаш се обидуваат нашите најдобро да се земе слики блиску до вистински бои.
√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.
√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,ве Молиме проверете внимателно и изберете она што ви треба.
√ Добри по-продажбата на Услугата.

Детали

Големина:
200x65cm blue, 200x130cm blue, 250x130cm blue
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
SHYF15167 100% чиста свила корејски шамија жени
Марами Должина:
>175cm
Свеж

Избор на клиенти