.

.

New
2017 Моден Стил Црна Крстот Дијамантски Накит Печатење Жените Шамија Благородна Shawls Echarpes Foulards Femme Size180*70cm

2017 Моден Стил Црна Крстот Дијамантски Накит Печатење Жените Шамија Благородна Shawls Echarpes Foulards Femme Size180*70cm

DEN 194.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.


2017 Моден Стил Црна Крстот Дијамантски Накит Печатење Жените Шамија Благородна Shawls Echarpes Foulards Femme Size180*70cm
Треба да ги Знаете : Што се OEM фабрика ,y ou може да ни кажете ако имате посебни барања. На шамија големина во рок од 3 cm грешка припаѓа на нормален феномен, може да биде нормална. Цел шамија боја не се усогласат со вистинска слика, verything е примерок слика ќе преовладува.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
daguanjing
Шаблон Тип:
Печати
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Шамија
Име на производ:
крстот шамија
Функција:
scarfs за жени
Главната боја:
Црна
Транспорт:
freeshiping
Is_customized:
Yes
Сезоната:
зимски есен пролет лето
Место на Orgin:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Полиестер
Количина:
1pc
Свеж

Избор на клиенти