.

.

New
Дами Шамија Лето Шамија Животински Печати Еж Печати Сина Шамија

Дами Шамија Лето Шамија Животински Печати Еж Печати Сина Шамија

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Производот Се Покаже
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Купувачот плаќа врати превозот.Опис На Производот
До 2015 Жените Зима и Топло, Капчиња Поврзана Долго Tassels Мека Заврши Shawl Марами Шамија Дополнителните Бесконечност Вратот Snood Шамија Име : еж шамија Стил : жена долго шамија Материјал : 100% viscose Големина : 180*90cm Боја : зелена MOQ : 10pcs Тежина : околу 100g/pc време на Испорака : превозот на стоки во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди ГАРАНЦИЈА : 100% наплата ако не сте задоволни со нашите ПРОИЗВОДИ/Услуги.

Детали

боја:
бела, црна, сива, розова, беж, морнарица
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
JCL06
Материјал:
Viscose
боја:
Зелена
Големина:
180*90cm
Сезоната:
есен,зима,пролет
Шема:
долго шамија
Тип:
Еже печати жена шамија
мрачно тип:
pashmina шамија
Стил:
шамија жените 2016 година нови топла продажба
шамија стил:
100% viscose chevron печати шамија
Свеж

Избор на клиенти