.

.

New
2017 нови свила тешки дебел долг 2 ply женска Шамија Shawl Заврши poncho мешани 5pcs/многу #4025

2017 нови свила тешки дебел долг 2 ply женска Шамија Shawl Заврши poncho мешани 5pcs/многу 4025

DEN 10080.00

Стока
Достапно.


Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.1
W e се флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Bei Jin g Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа, Превозот
За продажба на мало обично ние брод од страна на E-пакет ,Кина пост итн.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин.

Детали

боја:
мешани
Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Hooyi
Материјал:
Свила
Марами Должина:
135cm-175cm
Марами Тип:
Pashmina
Број На Модел На:
4025
Свеж

Избор на клиенти