.

.

New
Нова ЉУБОВ на моделот печатење на свила шамија свила шамија за жените канцеларијата дама чанта оркестарот домот мал плоштад шамија

Нова ЉУБОВ на моделот печатење на свила шамија свила шамија за жените канцеларијата дама чанта оркестарот домот мал плоштад

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Големина на : 55*55cm
Состав : 100% свила
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ

Детали

Бренд Име:
Дама Blinger
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LB-2017109
Тип На Објект:
Марами
Свеж

Избор на клиенти