.

.

New
година 35 Бои за Топло Имитира Pashmina Кашмир Солидна Shawl Заврши Жените Девојки Дами Шамија Мека 200*70cm 260grams зима #4010

година 35 Бои за Топло Имитира Pashmina Кашмир Солидна Shawl Заврши Жените Девојки Дами Шамија Мека 200*70cm 260grams зима

DEN 624.00

Стока
Достапно.

Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Bei Jin g Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Pashmina
Бренд Име:
Hooyi
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
4010
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти