.

.

New
FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени

FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети.Примерок време : 10 дена
5. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде.Стоки Испорака време : 20-30 дена
ИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКА
ФАБРИКАТА СЛИКА
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам . Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.
Ако вашето сакате брз време на испорака ,pls изберете DHL/UPS/ФЕДЕКС /ТНТ од вашиот товар такса.Благодарам многу !
.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.
FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени
(1)Материјал : Viscose
(2)Големина : 90cm*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)
(3 )Боја : Како На Сликата
1.Можете да користите било која од нив ви се допаѓа.Ако ви се одобрението за промет на големо или треба голема количина ,pls контакт со мене ,ние ќе ви даде најдобра цена или попуст ,
2.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
FOXMOTHER
Марами Должина:
135cm-175cm
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
OP08
Марами Тип:
прстен
Материјал:
Viscose
боја:
Сиво Црна Морнарица
Стилови:
птица дрво
Големина:
90*180cm
Свеж

Избор на клиенти