.

.

New
шамија луксузен бренд дама Кашмир bandana 2017 Мода Жените Топло марами Scarfs Есен Зима shawl Кашмир Pashmina

шамија луксузен бренд дама Кашмир bandana 2017 Мода Жените Топло марами Scarfs Есен Зима shawl Кашмир Pashmina

DEN 414.00
DEN 459.84

Стока
Достапно.


Луксузен Бренд Шамија Унисекс 2016 Година Женски Машки Најдобар Квалитет Волна Кашмир Шамија Pashmina Tassels Жени Мажи Заврши Големина 200cmx70cm тежина : 250g

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Peacesky
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
Y66
Големина:
180*70 см
Се чувствувам:
Мека, Пријатна, Тенка
Тежина:
250g
висок квалитет:
одлична шамија
Бои во парк:
25 бои
Унисекс:
мажите или жените прифати сите
Пад на превозот:
прифатете
Бесплатен превозот :
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти