.

.

New
Моден Црвено Редеа Жените Свила Шамија,Сатен Полиестер Мал Плоштад Марами Печатени,Професионални Црвено Редеа Свила Шамија 52*52cm

Моден Црвено Редеа Жените Свила Шамија,Сатен Полиестер Мал Плоштад Марами Печатени,Професионални Црвено Редеа Свила Шамија 52*52cm

DEN 143.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување Мода Црвено Редеа Жените Сатен Полиестер Мал Плоштад Марами Печатени,Професионални Црвено Редеа Свила Шамија 52*52cm :
1.Големина : 52*52cm
2.Материјал : сатен(100% полиестер).
3.Боја : Црвена Streak.
4.Стил : Мал Плоштад Свила Шамија.
5.Погоден За : Жените и Девојка.
6.Изработка : Печатена.
7.моден стил. имаме многу бои и модел за вашиот избор.
8. имаме cooperater самите себе, кое тие го поседуваат голема фабрика, па цената е многу resonable, квалитетот на производот е многу добро од страна на нашите контролирањето
9. ние, исто така, добиваат дизајн од клиенти.
Детална слика

Детали

боја:
Црвена
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
X122
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Шарени
Марами Должина:
Материјал:
Viscose,Rayon,Полиестер
Бренд Име:
BYSIFA
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
100% полиестер(сатен)
Големина:
52*52cm
Боја:
Црвено Редеа
Стил:
Плоштад свила шамија
Погоден за:
жените, девојка
изработка:
Печатени
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти