.

.

New
Jancoco Max 80см Поставата Вистинско Крзно Јака Намали Или Вистински Raccoon Крзно Големи Шамија Паркови Худ Грб Јака S1535WS

Jancoco Max 80см Поставата Вистинско Крзно Јака Намали Или Вистински Raccoon Крзно Големи Шамија Паркови Худ Грб Јака S1535WS

DEN 2619.00
DEN 5136.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Марами
Марами Тип:
прстен
Марами Должина:
60см-80см
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S1535WS
Стил:
Моден
Бренд Име:
Jancoco Max
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животните
Свеж

Избор на клиенти