.

.

New
[RUNMEIFA] 2017 Мода накит шамија нова мода дијамантски накит pendant шамија за жените Вода капки форма

[RUNMEIFA] 2017 Мода накит шамија нова мода дијамантски накит pendant шамија за жените Вода капки форма

DEN 303.00
DEN 319.20

Стока
Достапно.

Моден накит шамија мода дијамантски накит pendant шамија за жени
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Мода и уникатен дизајн
Те прави привлечна, шармантна, мода и шик
Неговиот добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници
Материјал : Полиестер+Памук+pendant накит
Димензии : 60cm во leng Топла стил во 2015-2016, Европа и сад, Јужна Африка, Јужна Америка, Австралија најпопуларните модни шамија, од легиран electroplating сите заштита на животната средина, меки и удобни ткаенина, погоден за есен и зима се носат Сите слики се за вистинска снимање, без било каква модификација, што може многу јасно да се види квалитетот, фина изработка, lead-free заштита на животната средина без никел позлата!Драги пријатели на леснотија носи добро. Нашиот сите производи се фабрички директна продажба, драги пријатели за mass customization, според нашиот дизајн, или за сите да можат да се изменуваат, ве молиме контакт на продавачите да добијат телефонски контакт, најголемиот дел цена е пријатно изненадени за мене.
Слики покажуваат

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
S157
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
RUNMEIFA
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
полиестер+накит pendant
Големина:
40cm*180cm
Тежина:
140g прибл
боја:
8colors
Сезоната:
Пролет&Лето&есен &зима
АЗО Слободни:
Заштита на животната средина
се користи од страна на :
дами ,студентите Облека појавување
дизајн:
2017 најнов дизајн
Свеж

Избор на клиенти